Jsme k vám empatičtí,
vstřícní a přátelští

icon

Ošetříme vás naprosto
bezbolestně, bereme to jako
samozřejmost.

icon

Na vysokou kvalitu
naší práce se můžete
100% spolehnout.

icon

Budeme se vám
věnovat s maximální
pečlivostí.

icon

Vaše zuby budou nejen
zdravé, ale i krásné, estetika
je pro nás důležitá.

icon

V naší ordinaci se budete cítit
příjemně, jako při posezení s
přáteli.

icon

Využíváme ty nejnovější
technologie
 a stále se
vzděláváme.

Co pro Vás můžeme udělat

icon

Preventivní prohlídka

Přijďte se na nás dvakrát ročně podívat. Důkladně zkontrolujeme, jestli je všechno v pořádku, případné kazy a problémy hned v počátku ošetříme, aby se nerozvinulo nic horšího. Pojišťovna vám návštěvu uhradí.

icon

Dentální hygiena

Naše šikovná hygienistka vám odstraní zubní kámen, poradí s technikou čištění, s výběrem správného kartáčku a dalších pomůcek, aby vaše zuby byly zdravé a krásné a další péči u nás vůbec nepotřebovaly.

icon

Zubní výplně

Pokud máte zubní kaz, hravě si s ním poradíme. Místo znecitlivíme, odstraníme infikovanou tkáň a použijeme tu nejkvalitnější výplň. Nic neucítíte a budete odcházet se zubem jako novým.

icon

Ošetření zubních kanálků

V zubních kanálcích je zubní dřeň s nervy a cévami, zásobujícími zub. Pokud odumře, je potřeba kanálky ošetřit. Dříve se zub musel vytrhnout, dnes máme skvělé technologie, jak vašemu zubu pomoci a zachovat ho.

icon

Zubní implantáty

Máme řešení i pro případ, kdy už nejde zub zachránit. Pokud máte kvalitní okolní zuby, můžeme vám zhotovit tzv. můstek. Druhou možností je dentální implantát, který vypadá úplně přirozeně jako okolní zuby, ani ho nepoznáte.

icon

Estetická stomatologie – zubní fazety

Nelíbí se vám pigmentace na předních zubech nebo mezera mezi nimi? Máme pro vás zubní fazety: tenké keramické plošky, které k povrchu zubu přicementujeme. Vsadíme se, že si vašeho nového úsměvu pak každý všimne.

icon

Estetická stomatologie – bělení zubů

Krásné bílé zuby jsou základem zářivého úsměvu. Výsledky uvidíte už po první návštěvě. Bělení můžete dovést k dokonalosti také doma – zhotovíme vám pomůcky, které vám s tím pomohou, a poradíme, jak na to.

icon

Estetická úprava rtů pomocí fillerů

Nejen zdravé zuby, ale i krásné rty dotvářejí váš úsměv. Pokud těm vašim chybí plnost a pružnost, vyřešíme to pomocí kvalitních výplní rtů, které mají měkkou konzistenci a vaše rty tak budou působit krásným a přirozeným dojmem.

We are here for you
during the following hours:

  • Pondělí 7:30 – 14:30
  • Úterý 7:30 – 15:30
  • Středa 7:30 – 14:30
  • Čtvrtek 7:30 – 14:30
  • Pátek 7:30 – 13:30
  • Sobota Pro objednané

Najdete nás přímo u Vltavy:

Jankovcova 788/16
Praha 7
170 00 Holešovice

Contact

Send us an e-mail:
Find us on Instagram: